Witamy serdecznie na naszej stronie WWW

Zapraszamy serdecznie do grawerowania - szybki kontakt: +48 - 605 - 061 - 913!

Ta strona przeznaczona jest dla starszych przeglądarek.

Jeśli chcesz odwiedzić nasze najnowsze strony - zapraszamy na:

Filtry odciągowe, lasery, grawerki i maszyny cnc.

Quedex, lasery czyszczące do metalu i farby, grawerki i maszyny cnc.

Urządzenia natryskowe, systemy do piany PUR, materiały chemiczne.

Produkcja urządzeń do natrysku piany poliuretanu.

Zakład grawerski GRAWER Grawer - usługi grawerskie

O firmie

O firmie

Galeria

Galeria

kontakt, telefony, email

Kontakt

Oferta Oferta

Wykonywanie pieczątek, pieczęci oraz stempli

Specjalistyczne pieczątki, stemple

Usługi grawerskie

Usługi grawerskie

Skanowanie 3D i modelowanie

Skanowanie 3D i modelowanie

Znakowanie przemysłowe

Znakowanie przemysłowe

Trudno usuwalne naklejki - produkcja

Produkcja trudno usuwalnych naklejek

Estetyczna personalizacja

Estetyczna personalizacja

Oferta dla ekskluzywnych restauracji

Oferta dla ekskluzywnych restauracji

Nietypowe zlecenia

Nietypowe zlecenia

Serwis

Serwis maszyn i urządzeń

Gotowe rozwiązania - Promocja i reklama Gotowe rozwiązania - promocja i reklama

Upominki reklamowe z nadrukiem

Upominki reklamowe z nadrukiem

Upominki reklamowe z nadrukiem

Artykuły promocyjne z nadrukiem

Pracownia Grawerska - Park Maszynowy Pracownia Grawerska - Park Maszynowy

Urządzenia laserowe

Urządzenia laserowe

Grawerki mechaniczne

Grawerki mechaniczne

Skanery 3D

Skanery 3D

Systemy modelujące

Systemy modelujące

Drukarki do metalu

Drukarki do metalu

Własne rozwiązania

Własne rozwiązania

Tabliczki znamionowe Tabliczki znamionowe

Produkcja tabliczek znamionowych

Produkcja tabliczek znamionowych

Żetony,monety Żetony,monety

Żetony monety

Produkcja żetonów,monet,medali

Medale okolicznościowe Medale okolicznościowe

IHS

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej I

IHS

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej II

Papież

Beatyfikacja Papieża Jana Pawła II (wersja I)

Papież

Beatyfikacja Papieża Jana Pawła II (wersja II)

Ślub

Medal Ślubny

Bierzmowanie

Pamiątka Bierzmowania

Chrzest I

Pamiątka Chrztu Świętego I

Chrzest II

Pamiątka Chrztu Świętego II

 
Grawostar Ken

Grawostar Ken

Zakład grawerski GRAWER.COM posiada w swojej ofercie urządzenie grawerująco-frezujące

GRAWOSTAR KEN o polu roboczym 1200x1200mm.

Grawostar Pegas

Grawostar Pegas

Zkład nasz oferuje również maszyny frezarsko-grawerskie

GRAWOSTAR PEGAS  o polu roboczym 500mmx400mm oraz

GRAWOSTAR PEGAS PRO o polu roboczym 500mmx400mm i wzmocnionej konstrukcji która umożliwia obróbkę twardych materiałów jak np.stal

Grawostar Maia

Grawostar Maia

Frezarka GRAWOSTAR MAIA to urządzenie o polu roboczym 1300x1800x150mm służące do obróbki miękkich materiałów jak np: drewno czy PVC.

Grawostar Vulcan

Grawostar Vulcan

Nasza oferta obejmuje również frezarki do obróbki twardych materiałów typu stal.

Jedną z takich maszyn jest GRAWOSTAR VULCAN o polu roboczym 1200x1800x80mm.

Grawostar RedStar Nemo

RedStar Nemo

Model GRAWOSTAR REDSTAR NEMO jest najmniejszą frezarką dostępną w ofercie Grawostar Redstar. Urządzenie Redstar ma bardzo szeroki zakres działania, począwszy od wykonywania małych modeli architektonicznych,usług rzemieślniczych, pamiątek, znaczków, opakowań, pieczęci i reklam, aż po wykonywanie obwodów drukowanych.

 Grawostar RedStar Nemo świetnie radzi sobie w obróbce drewna, akrylu, ABS, PCV, aluminium, mosiądzu oraz stali.

 Najmniejszy model Redstar Nemo wyposażony jest w 800W silnik wrzeciona oraz specjalne posuwy, dzięki temu urządzeniem można wykonywać prace w aluminium , mosiądzu. Z wykorzystaniem naszej wiedzy i odrobiny doświadczenia Redstar Nemo bardzo dobrze radzi sobie z grawerowaniem stali.

 Biurkowa frezarka CNC Grawostar Nemo z uwagi na bardzo dobrą jakość wykonania i przystępną cenę stała się bestsellerem.


Grawostar RedStar Leo

RedStar Leo


 
Seria frezarek GRAWOSTAR REDSTAR LEO jest najnowszym produktem firmy TBH. Zwarta i solidna konstrukcja urządzenia oraz zaawansowane sterowanie DSP umożliwia urządzeniu frezowanie i grawerowanie szerokiej gamy materiałów.

Dzięki intuicyjnemu panelowi LCD nasze frezarko-grawerki są łatwe w użytkowaniu.

Grawostar RedStar Leo wykonany jest z odlewów stali gwarantując sztywność konstrukcji na odpowiednim poziomie.

Dzięki temu zabiegowi sztywność maszyny jest wprost proporcjonalna do jej ciężaru. Posuwy realizowane są na śrubach kulowych i profesjonalnych prowadnicach liniowych, zapewniając długą żywotność urządzenia, najwyższą jakość frezowania i zmniejszone do minimum zabiegi konserwacyjne.

Frezarki CNC Grawostar serii RedStar Leo najczęściej wykorzystywane są w branżach reklamowych, drzewnych oraz w branży grawerskiej. Maszyny używane są do produkcji frontów meblarskich, drzwi, okien, szaf oraz produkcji artystycznej z ogromną precyzją.

Grawostar Redstar Leo z powodzeniem może być stosowany do wykonywania matryc, płaskorzeźb, rzeźb 3D*, akcesoriów dekoracyjnych, boazerii, skomplikowanych kształtów i projektów 3D*.

Wraz z maszynami możliwe jest odpowiednie doposażenie urządzeń w specjalne uchwyty i przystawki, dzięki którym możliwa jest praca w szkle, metalach miękkich, grawerowaniu stali oraz innych metali.

Jesteśmy producentem różnego rodzaju imadeł, uchwytów, podajników i systemów automatyki przemysłowej. Z pewnością dopasujemy urządzenie do potrzeb Państwa Firmy.

Frezarko-grawerki RedStar Leo są łatwe w obsłudze, kompatybilne z oprogramowaniem Type3, ArtCam, UG, Pro-E, MasterCam, Ucancam, itp.

Modele Leo posiadają zróżnicowane pole robocze indywidualnie dobierane do potrzeb użytkownika.

Istnieje możliwość instalacji dwóch wrzecion w jednej maszynie by zwiększyć ilość wykonywanych detali w jednym czasie.

Grawostar RedStar Tony

RedStar Tony

Model profesjonalnej frezarki GRAWOSTAR REDSTAR TONY został stworzony przez naszych inżynierów do obróbki drewna i plastiku na skalę przemysłową. Olbrzymia moc, sztywność i szybkość obróbki oraz kontroler DSP łączą się w doskonałą całość w modelu Redstar Tony.

Frezarki Redstar Tony zbudowane ze stali oraz jej odlewów, w celu usztywnienia całej konstrukcji. Posuwy maszyn RedStar Tony realizowane na przekładniach zębatych oraz wysokiej precyzji silnikach krokowych (opcjonalnie japońskie systemy serwonapędowe firmy Kawasaki) oraz wyposażone we wrzeciona chłodzone wodą (opcjonalnie HSD chłodzone powietrzem). Urządzenia najczęściej wykorzystywane są w branżach drzewnej i reklamowej.

Seria Mammoth frezarek RedStar kompatybilna jest z oprogramowaniem Type3, ArtCam, UG, Pro-E, MasterCam, UcancamV9, kodami NC.

Obniżenie kosztów, przyśpieszenie produkcji, zwiększenie jakości frezowania i grawerowania oraz zwiększenie wydajności to tylko niektóre zalety wykorzystania urządzeń serii Redstar Mamut.

Grawostar RedStar oferuje pełen zakres obrabiarek CNC do pracy w drewnie. Od standardowych modeli Tony-A ze standardowym stołem T-owym, po modele Tony-AT posiadające uchwyty do automatycznej zmiany narzędzia (magazynek na 8 narzędzi).

Opcjonalnie instalowane są: stół z podciśnieniem do bezdotykowego przytrzymywania materiału obrabianego, serwonapędy renomowanej firmy Kawasaki do zwiększenia prędkości pracy, odpylacz do usuwania odpadów z procesu frezowania oraz wszystkie przystawki, które znajdują się w ofecie.

Modela MDX-40R

Modela MX-40R

Zakład grawerski, aby sprostać wymaganiom klientów posiada na wyposażeniu maszynę Roland Modela MDX-40R. Jest to nowoczesna frezarka, maszyna grawerująca oraz skaner dotykowy 3D w jednym urządzeniu, dzięki któremu możemy oferować Państwu jeszcze większy zakres wysokiej jakości usług.

Korzystając z ogromnych możliwości maszyny wyposażonej w oś obrotową mamy możliwość wykonywania prototypów, frezowania zaawansowanych modeli, grawerowania oraz skanowania obiektów 3D. Na życzenie klienta modelujemy na podstawie trójwymiarowych projektów utworzonych w programach typu CAD/CAM lub na podstawie skanu 3D.

Modela MDX-540

Modela MDX-540

Wprowadzając coraz to nowsze techniki grawerskie nasza pracowania grawerska została wyposażona w wielofunkcyjną maszynę Modela MDX-540. Dzięki temu urządzeniu zajmujemy się również działalnością usługową w zakresie grawerowania 3D. Posiadamy profesjonalne oprogramowanie, które w połączeniu z frezarką MDX-540 poszerza nasze możliwości o grawerowanie przestrzenne oraz trójwymiarowe.

Z użyciem MDX-540 wykonujemy plombownice, stemple mosiężne, stemple aluminiowe, datowniki, cechowniki, imienniki, pieczęcie, plombownice, lakówki, pieczęcie lakowe, znaczniki cyfrowe, referentki, tłoczniki do suchych pieczęci (tzw.sucha pieczęć), elektrody miedziane, elektrody grafitowe, matryce, czcionki mosiężne, znakowniki, wkładki do form oraz rozmaite płaskorzeźby i obiekty 3D.

JWX-10

Urządzenie jubilerskie JWX-10

Dysponując urządzeniem Roland JWX-10, GRAWER.com posiada ogromne możliwości frezowania i wykonywania prototypów pierścionków i biżuterii. Dzięki JWX-10 mamy możliwość oferowania szybkiej i precyzyjnej obróbki modeli w wosku, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów.

JWX-30

Frezarka jubilerska JWX-30

Nasz zakład grawerski, dysponuje również jednym z najnowszych i najbardziej zaawansowanych urządzeń jubilerskich firmy Roland. Ogromne możliwości JWX-30, pozwalają nam oferować naszym klientom, specjalistyczne usług w zakresie frezowania 3D.

Maszyna grawerska EGX-350

Maszyna grawerska EGX-350

Dysponujemy grawerką mechaniczną firmy Roland, dzięki której możemy dla Państwa wykonywać najwyższej jakości usługi grawerskie. Ogromne możliwości obróbki wielu materiałów, pozwalają nam wykonywać i ozdabiać rozmaite przedmioty od prostych tabliczek znamionowych przez identyfikatory, pamiątki, po skomplikowane gadżety promocyjne z tekstem i grafiką 3D. Na specjalne życzenia klienta wykonujemy płaskorzeźby, medale i statuetki oraz dzięki EGX-350 niezwykle wyraźne pieczęcie i stemple.

Maszyna grawerska EGX-20

Maszyna grawerska EGX-20

Pracując na funkcjonalnej grawerce EGX-20 mamy możliwość wygrawerowania specjalnie dla Państwa nawet najmniejszych obiektów. Dzięki maszynie grawerskiej EGX-20 grawerujemy miniaturowe tabliczki, tabliczki opisowe, identyfikatory oraz rozmaite tabliczki znamionowe i pamiątkowe. Zajmujemy się również personalizacją przedmiotów, obiektów pamiątkowych, breloków oraz tabliczek okolicznościowych, na życzenie klienta.